Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o aktivitách ARI a dění ve veřejné infrastruktuře nejen v ČR.

O asociaci

ARI je think-tank pro veřejnou infrastrukturu ČR. Sjednocuje a prosazuje dobrou mezinárodní praxi.

Výhody členství

Zprávy

ARI partnerem Inovačního fóra ke změně klimatu a energetické bezpečnosti

Změna klimatu a energetická bezpečnost představují zásadní a naléhavé výzvy. Významné společnosti v České republice se proto rozhodly spojit síly a prostřednictvím projektu RETHINK spolupracovat na řešení a podpoře vhodných opatření pro boj se změnou klimatu a v hledání cest posilujících naši odolnost (resilienci) vůči nedostatku energií, jejich vysokým cenám, jakož i externím výpadkům jejich dodávek. 

ARI je partnerem první veřejné akce projektu RETHINK – Inovačního fóra ke změně klimatu a energetické bezpečnosti. To se uskuteční v Praze 4. 10. 2022. Jeden z šesti tematických panelů, ve kterých se v prezentaci moderních řešení a následné diskuzi představí vrcholní manažeři významných inovativních firem působících v Česku, bude moderovat Tomáš Janeba, prezident ARI. 

Cílem je ukázat konkrétní cesty, jak v Česku působící firmy přehodnocují způsob, jakým provozují své podnikání, aby zajistily svoji dlouhodobou udržitelnost, odolnost (resilienci) a konkurenceschopnost, a přispěli tak současně i k větší prosperitě, stabilitě, ochraně životního prostředí a sociální vyspělosti české společnosti. 

Zajímá vás téma
Zelená města (Green Cities)?