Revitalizace a provoz Alžbětiných lázní v Karlových Varech

Město Karlovy Vary dne 22.2. zahájilo výběrové řízení na dodavatele, který zajistí celkovou revitalizaci komplexu Alžbětiných lázní a navazující dlouhodobý provoz zaměřený na poskytování lázeňské péče a ubytovacích služeb. Finanční příspěvek Města je stanoven ve výši do 300 mil. Kč. Proces výběrového řízení je realizován za podpory České...

Rychlostní silnice R7

R7 is partially built expressway connecting Prague and north-west Bohemia region, continue to Saxony as 1st class road #7. Based on the Czech Transport Sector Strategies and based on finished feasibility study, it is goal to finish it at least until 2022. From planned 85,5 km is 46,5 km in operation and 39 km remains to be built.

The R7 is not a part of TEN-T...

Rychlostní silnice R4

R4 is partially built expressway connecting Prague and south-west Bohemia region, continue to Bavaria as 1st class road #4. Based on the Czech Transport Sector Strategies and based on finished feasibility study, it is goal to finish it at least until 2022. From planned 84 km is 47 km in operation, 4,8 km under construction and 32 km remains to be built.

The R4...

Depo MHD Plzeň

PPP projekt výstavby opravárenského a odstavného závodu a poskytování full service pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.

Realizace záměru PMDP a.s. opustit nevyhovující prostory pro odstav a opravy vozidel MHD a přesun kompetence výstavbě nového areálu a poskytování FS na soukromý subjekt.