SUDOP GROUP a.s.

Základní informace

Popis

SUDOP GROUP je nejvýznamnější skupina společností v oblasti projektové a inženýrské činnosti v České republice s hlavními aktivitami v oblasti dopravní infrastruktury a pozemních staveb. Do skupiny patří významné společnosti s dlouhou tradicí, jako jsou SUDOP PRAHA, METROPROJEKT, VPÚ DECO, PUDIS, AED nebo DOPRAVOPROJEKT v Brně či Bratislavě. Aktivity jsou zaměřeny nejen na domácí trh, ale také na další země Evropy a Asie. Skupina SUDOP GROUP má přes 2,200 zaměstnanců a obrat 3,38 miliard Kč.
Skupinu SUDOP GROUP zastupuje v ARI Pavel Havlíček, generální ředitel.
„ARI prokazuje schopnost objektivně moderovat věcnou diskuzi o problémech trhu. Sjednocuje zájmy v oboru a nabízí konstruktivní řešení. Pro zrychlující se přípravu musí již býz rok 2015 startem pro dopravní stavitelství a návratem ke společenské prestiži techniků. SG je připraven k tomu přispět svým dílem.“, říká Pavel Havlíček.

Webové stránky
Kontakt

Olšanská 1a
130 80 Praha 3

Referenční projekty

Spolupráce s ARI

Jméno člena
Pavel Havlíček
Kontakt
pavel.havlicek(☼)sudop-group.cz


Zprávy

ŘSD konečně vybralo projektanty na D1

EURO: Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) vyhlásilo vítěze soutěží na projektování modernizace osmi úseků D1. Zakázky za více než 160 milionů korun si rozdělí projekční kanceláře Valbek, Sudop Group a Pragoprojekt. Tendry se protáhly od vypsání na téměř rok a půl. ŘSD bylo v minulých letech terčem kritiky za to, že nedokázalo kromě peněz určených na výstavbu […]