Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o aktivitách ARI a dění ve veřejné infrastruktuře nejen v ČR.

O asociaci

ARI je think-tank pro veřejnou infrastrukturu ČR. Sjednocuje a prosazuje dobrou mezinárodní praxi.

Výhody členství

Havel & Partners s.r.o., AK

HAVEL & PARTNES s kancelářemi v Praze, Brně, Bratislavě, Plzni, Olomouci a Ostravě je s týmem více než 200 právníků, cca 150 advokátů a celkem 500 spolupracovníků, včetně zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors, největší nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě. 

Mezi naše klienty patří zejména velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, včetně strategických státních podniků a orgánů veřejné správy, ale i střední podniky, individuální podnikatelé a investoři. Je mezi nimi také cca 70 z 500 největších světových společností podle publikace Fortune 500 a téměř 50 společností zařazených do žebříčku největších českých firem Czech Top 100. Kancelář má v současné době více než 1 250 klientů. 

HAVEL & PARTNERS je nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v České republice i na Slovensku dle celkového součtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku. Kancelář se třikrát za poslední čtyři roky stala absolutním vítězem této soutěže, kdy získala hlavní ocenění Právnická firma roku pro domácí kancelář (2015, 2017, 2018) a ve všech oborových kategoriích se umístila mezi nejvíce doporučovanými kancelářemi. Je rovněž držitelem ceny Právnická firma roku za nejlepší klientské služby (2015, 2016). Nejlepší právnickou firmou v České republice byla kancelář HAVEL & PARTNERS opakovaně vyhlášena mezinárodní ratingovou agenturou Who’s Who Legal (2018, 2019) a ocenění pro nejlepší právnickou firmu roku v České republice dosáhla také v rámci Global Awards vyhlašovaných společností Corporate LiveWire (2018). V oblasti M&A byla kancelář vyhlášena nejlepší právnickou firmou v České republice na základě výročních cen International Advisory Experts (2018, 2019). Na Slovensku získala za fúze a akvizice šestkrát za sebou prestižní globální cenu M&A Today Awards (2013–2018) a ve stejné kategorii prvenství v žebříčku Lawyer International Legal 100 (2017, 2018). Prestižní mezinárodní ratingové agentury EMIS DealWatch a Mergermarket zařazují HAVEL & PARTNERS již od roku 2009 na přední příčky podle počtu realizovaných transakcí v celém regionu střední a východní Evropy.

Přihlašte se k odběru novinek