Havel & Partners s.r.o., AK

Základní informace

Popis

Havel & Partners s kancelářemi v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě je s týmem více než 170 právníků, několika desítek studentů právnických fakult, a celkem tedy s více než 500 spolupracovníky, včetně 130 zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors, největší česko-slovenskou právnickou firmou. Za 13 let své existence se Havel & Partners zároveň stala největší nezávislou advokátní kanceláří ve střední Evropě.

Většina partnerů a podstatná část seniorních právníků získala zkušenosti z praxe u nejlepších mezinárodních kanceláří, jako např. Linklaters, Freshfields, Allen & Overy, Clifford Chance, Hogan Lovells, Norton Rose Fulbright, Dentons (Salans), DLA Piper, Weil, White & Case, Baker & McKenzie, Squire Patton Boggs, Gleiss Lutz, Noerr, Schöenherr, Wolf Theiss, Gide Loyrette Nouel, anebo u nejúspěšnějších česko-slovenských právnických firem a ve vedoucích pozicích ve veřejné správě, včetně významných ministerstev, soutěžního úřadu a centrální banky.

Kancelář poskytuje komplexní právní a v odpovídajícím rozsahu i daňové poradenství ve všech oblastech podnikatelské činnosti. Mezi klienty kanceláře patří zejména velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, včetně strategických státních podniků a orgánů veřejné správy, ale i střední podniky, individuální podnikatelé a investoři. Je mezi nimi také cca 70 z 500 největších světových společností podle publikace Fortune 500 a více než 40 společností zařazených do žebříčku největších českých firem Czech Top 100 a 7 společností z Czech Top 10. Kancelář má v současné době více než 1000 klientů.

Kancelář poskytuje právní služby v českém, slovenském, anglickém, německém, francouzském, italském, španělském, portugalském, ruském, polském, maďarském a ukrajinském jazyce.

Webové stránky
Kontakt

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Referenční projekty

Spolupráce s ARI

Jméno člena
Josef Hlavička
Kontakt
josef.hlavicka(☼)havelholasek.cz


Zprávy

Havel, Holásek & Partners je nejúspěšnější kanceláří v rámci soutěže Právnická firma roku

Největší Česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners, která je mimo jiné řádným členem ARI, získala v rámci osmého ročníku soutěže Právnická firma roku hlavní cenu za nejlepší domácí kancelář a zároveň ocenění za nejlepší klientské služby. Získala také prvenství v kategorii Právo hospodářské soutěže a ve všech ostatních oborových kategoriích patří mezi nejlépe hodnocené […]

Nový zákon o zadávání veřejných zakázek vyžaduje nový způsob uvažování

Asociace pro veřejné zakázky uspořádala dne 18. června 2015 v Praze 5. ročník odborné konference “Veřejné zakázky v novém kabátě, aneb co přinese nový zákon o zadávání veřejných zakázek v roce 2016″. Konference se konala pod záštitou ministryně pro místní rozvoj, Karly Šlechtové, a předsedy ÚOHS, Petra Rafaje. Předseda ÚOHS v úvodním projevu vyjádřil naději, […]