Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o aktivitách ARI a dění ve veřejné infrastruktuře nejen v ČR.

O asociaci

ARI je think-tank pro veřejnou infrastrukturu ČR. Sjednocuje a prosazuje dobrou mezinárodní praxi.

Výhody členství

CMS Cameron McKenna V.O.S.

Co vás zajímá

CMS patří k předním advokátním kancelářím v České republice. Tým, který tvoří více než 30 právníků, dnes dokáže čerpat již z více než dvacetiletých zkušeností získaných při poskytování právního poradenství společnostem působícím v různých oblastech podnikání, včetně dopravní infrastruktury, stavebnictví a energetiky. CMS má zastoupení ve 33 zemích a nadále rozšiřuje svou působnost. CMS má přes 5 tisíc zaměstnanců a její celkový obrat v roce 2013 dosáhl 842 milionů EUR.

CMS dlouhodobě poskytuje poradenství v oblasti infrastruktury a projektového financování v České republice. Vedoucím týmu právních poradců, jenž se na tuto oblast specializuje, je seniorní advokát Radim Kotlaba, který se mimo jiné podílel na poradenství na PPP projektech Justičního areálu v Ústí nad Labem, Krajské nemocnice Pardubice či Ústřední vojenské nemocnice, Praha.

„Inspirujme se při realizaci infrastrukturních projektů v České republice úspěšnými zahraničními zkušenostmi a využívejme nejlepší mezinárodní praxi, přičemž CMS je připravena využívání zahraničních zkušeností v rámci ARI aktivně prosazovat,“ uvádí Radim Kotlaba, jenž CMS v ARI zastupuje.

Pro daná kritéria nemáme žádné výsledky.