Školení ARI: Veřejné zakázky s hodnocením kvality – metodou BEST VALUE

Základní informace

Popis

ARI nabízí další školení zorganizované ve spolupráci s holandskými experty z Best Value Group na téma „Veřejné zadávání na nejlepší poměr ceny a kvality – metodou BEST VALUE“, které se bude konat v úterý a středu 29. a 30. května 2018.

ARI organizuje první školení tohoto druhu pro ty, kteří jsou zodpovědní za přípravu a předkládání nabídek na veřejné zakázky. Věříme, že pro úspěšné zavedení této metody v ČR je klíčové její pochopení na straně uchazečů výběrových řízení.

Účastníci pochopí filozofii a principy hodnocení kvality metodou BEST VALUE, na praktických příkladech uvidí způsob předkládání nabídek a postup jejich vyhodnocení na straně hodnotitelů. Cílem školení je vysvětlit klíčové aspekty přípravy úspěšných nabídek pro tuto metodu hodnocení. V současnosti primárně zaměřené na projekční, inženýrské a konzultační služby v oblasti přípravy infrastrukturních projektů.

ARI již spolupracuje na přípravě prvních pilotních zadání veřejných zakázek na projekční, inženýrské a konzultační práce v oblasti železniční infrastruktury, které by měly využít této metody hodnocení a měly by být vyhlášeny v řádu několika měsíců.

Školení navazuje na Metodiku hodnocení kvality u veřejných zakázek na projektové práce, služby technických poradců a inženýrskou činnost, kterou předložila ARI a její slovenskou verzi představila spolu s Úradom pre verejné obstarávanie (ÚVO SR) v Bratislavě (záznam celé akce včetně prezentací je k dispozici na stránce ARI ZDE).

Školení proběhne v anglickém jazyce s konsekutivním překladem do českého jazyka (prezentace a podkladové materiály budou k dispozici pouze anglicky), a účastníci získají certifikát BEST VALUE Procurement B Certificate issued by NEVI Purspective.

Lektorem bude Wencke Heijblok, zakládající člen Best Value Group. 

Více informací nalezete v přiloženém programu.

DATUM: úterý a středa 29. a 30. května 2018

MÍSTO: Havel & Partners, Na Florenci 2116/15, Praha 1

CENA: člen ARI: 25 000 Kč bez DPH (v ceně není ubytování), VS: 25 000 Kč bez DPH, ostatní:  29 000 Kč bez DPH

Datum konání
29/05 2018 00:00 - 30/05 2018 00:00
Místo konání
Havel & Partners, Na Florenci 2116/15, Praha 1
Program

0

Dokumentace

Prezentace
Není k dispozici
Dokumenty
Není k dispozici

Registrace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.