Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o aktivitách ARI a dění ve veřejné infrastruktuře nejen v ČR.

O asociaci

ARI je think-tank pro veřejnou infrastrukturu ČR. Sjednocuje a prosazuje dobrou mezinárodní praxi.

Výhody členství

Akce

Školení ARI: Veřejné zakázky s hodnocením kvality – metodou BEST VALUE

III. školení hodnocení veřejných zakázek na základě nejlepšího poměru ceny a kvality – metodou BEST VALUE

Proběhne již třetí školení zorganizované ve spolupráci s holandskými experty z Best Value Group na téma „Hodnocení veřejných zakázek na nejlepší poměr ceny a kvality metodou BEST VALUE“, které se bude konat v úterý a středu 2. a 3. října 2018 v Praze.

Mezinárodní certifikaci jedné z nejrespektovanějších organizací v oblasti řízení nákupu, holandské NEVI Purspectivejiž získalo16 zástupců soukromých společností (SUDOP Praha,HBH Projekt, Prodex, Mott MacDonald, SG Geotechnika, Strabag, Hochtief, Metrostav, CACE, ZSPS, AK Havel & Partners) a 9 zástupců z řad veřejných zadavatelů (SŽDC, ŘSD, NDS, ÚVO SR, MZE, MPSV).

Třetího školení se účastní v kombinaci zástupci jak veřejného, tak soukromého sektou, kteří jsou zodpovědní za přípravu a předkládání nabídek na veřejné zakázky. Věříme, že pro úspěšné zavedení této metody v ČR je klíčové pochopit její filozofii a hlavní principy, a to pro obě strany zadávacího procesu.

Účastníci získají znalost o filozofii a principech hodnocení kvality metodou BEST VALUE, na praktických příkladech uvidí způsob sestavení nabídek a pohled na jejich vyhodnocení ze strany hodnotitelů. Cílem školení je vysvětlit klíčové aspekty přípravy úspěšných nabídek pro tuto metodu hodnocení, jejíž cílem je nalézt nejkompetentnějšího experta pro danou zakázku – čímž se ale automaticky nerozumí počet let praxe nebo počet v minulosti realizovaných projektů!

ARI spolupracuje veřejnými investory na přípravě prvních pilotních zadání veřejných zakázek na projekční, inženýrské a konzultační práce v oblasti železniční infrastruktury, které by měly využít této metody hodnocení a měly by být vyhlášeny v průběhu roku 2018.

Školení navazuje na Metodiku hodnocení kvality u veřejných zakázek na projektové práce, služby technických poradců a inženýrskou činnost, kterou předložila ARI se ZSPS a její slovenskou verzi představila spolu s Úradom pre verejné obstarávanie (ÚVO SR) v Bratislavě v listopadu 2017 (záznam celé akce včetně prezentací je k dispozici na webu ARI ZDE).

Lektorem bude Wiebe Witteveen, zakládající partner Best Value Group. Školení proběhne v anglickém jazyce, ale bude konsekutivně překládáno do českého jazyka. Účastníci získají mezinárodní certifikát BEST VALUE Procurement B vydaný NEVI Purspective.

Více informací nalezete v přiloženém letáku.

K této akci nemáme zatím žádná videa.

K této akci nemáme zatím žádné prezentace.

K této akci nemáme zatím žádné fotografie.

K této akci nemáme zatím žádné související tiskové zprávy.

K této akci nemáme zatím žádná související stanoviska.

Zajímá vás téma
Metoda Best Value ?