ŠKOLENÍ ARI: VEŘEJNÉ ZAKÁZKY S HODNOCENÍM KVALITY – METODOU BEST VALUE

Základní informace

Popis

III. školení hodnocení veřejných zakázek na základě nejlepšího poměru ceny a kvality – metodou BEST VALUE

Proběhne již třetí školení zorganizované ve spolupráci s holandskými experty z Best Value Group na téma „Hodnocení veřejných zakázek na nejlepší poměr ceny a kvality metodou BEST VALUE“, které se bude konat v úterý a středu 2. a 3. října 2018 v Praze.

Mezinárodní certifikaci jedné z nejrespektovanějších organizací v oblasti řízení nákupu, holandské NEVI Purspectivejiž získalo16 zástupců soukromých společností (SUDOP Praha,HBH Projekt, Prodex, Mott MacDonald, SG Geotechnika, Strabag, Hochtief, Metrostav, CACE, ZSPS, AK Havel & Partners) a 9 zástupců z řad veřejných zadavatelů (SŽDC, ŘSD, NDS, ÚVO SR, MZE, MPSV).

Třetího školení se účastní v kombinaci zástupci jak veřejného, tak soukromého sektou, kteří jsou zodpovědní za přípravu a předkládání nabídek na veřejné zakázky. Věříme, že pro úspěšné zavedení této metody v ČR je klíčové pochopit její filozofii a hlavní principy, a to pro obě strany zadávacího procesu.

Účastníci získají znalost o filozofii a principech hodnocení kvality metodou BEST VALUE, na praktických příkladech uvidí způsob sestavení nabídek a pohled na jejich vyhodnocení ze strany hodnotitelů. Cílem školení je vysvětlit klíčové aspekty přípravy úspěšných nabídek pro tuto metodu hodnocení, jejíž cílem je nalézt nejkompetentnějšího experta pro danou zakázku – čímž se ale automaticky nerozumí počet let praxe nebo počet v minulosti realizovaných projektů!

ARI spolupracuje veřejnými investory na přípravě prvních pilotních zadání veřejných zakázek na projekční, inženýrské a konzultační práce v oblasti železniční infrastruktury, které by měly využít této metody hodnocení a měly by být vyhlášeny v průběhu roku 2018.

Školení navazuje na Metodiku hodnocení kvality u veřejných zakázek na projektové práce, služby technických poradců a inženýrskou činnost, kterou předložila ARI se ZSPS a její slovenskou verzi představila spolu s Úradom pre verejné obstarávanie (ÚVO SR) v Bratislavě v listopadu 2017 (záznam celé akce včetně prezentací je k dispozici na webu ARI ZDE).

Lektorem bude Wiebe Witteveen, zakládající partner Best Value Group. Školení proběhne v anglickém jazyce, ale bude konsekutivně překládáno do českého jazyka. Účastníci získají mezinárodní certifikát BEST VALUE Procurement B vydaný NEVI Purspective.

Více informací nalezete v přiloženém letáku.

DATUM: úterý a středa 2. a 3. října 2018, vždy od 9:00

MÍSTO: AK Havel & Partners, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1, (mapa)

CENA: pro členy ARI a veřejný sektor: 25,000 Kč bez DPH, pro nečleny ARI: 29,000 Kč bez DPH (v ceně není ubytování)

Datum konání
02/10 2018 09:00 - 03/10 2018 16:00
Místo konání
AK Havel & Partners, Na Florenci 2116/15, Praha 1
Program

Snímek obrazovky 2018-07-23 v 7.52.07

Dokumentace

Prezentace
Není k dispozici
Dokumenty
Není k dispozici

Zprávy

ARI: Jak najít toho nejlepšího? Školení představuje osvědčené postupy ze zahraničí

Zadání veřejné zakázky znělo jasně: Nabídnout a realizovat způsob, jak žnout trávu v holandské záplavové oblasti, která byla značnou část roku pod vodou. Nic víc, nic míň. Dodavatelé dostali volnou ruku, aby dali prostor své kreativitě i zkušenostem a sami přišli s optimálním řešením. A podařilo se. Jako ideální a veskrze ekologický způsob se nakonec ukázali vodní […]

ARI: Přesvědčte mě, že jste nejlepší

Svět nikdy neměl více peněz na infrastrukturu, než má v současnosti. Penzijní a infrastrukturní fondy praskají ve švech a jejich cena nikdy nebyla nižší. To by měla být skvělá zpráva, protože potřeba investic do veřejné infrastruktury se všude neustále zvyšuje. Roste objem dopravy, převáženého zboží, stále více lidí cestuje, potřebujeme modernější nemocnice a pro elektromobily nemáme […]

Registrace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.