Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o aktivitách ARI a dění ve veřejné infrastruktuře nejen v ČR.

O asociaci

ARI je think-tank pro veřejnou infrastrukturu ČR. Sjednocuje a prosazuje dobrou mezinárodní praxi.

Výhody členství

Akce

RETHINK: Oficiální zahájení projektu – online

Oficiální zahájení projektu RETHINK, které se uskuteční v pondělí 3. října od 17:00 do 19:00 hodin, otevře jeho Excelence velvyslanec Francie v České republice, pan Alexis Dutertre, a prezident České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (CBCSD), pan Peter J. Kalaš. 

Projekt RETHINK je iniciativou vedenou generálními řediteli významných společností v České republice, které společně usilují o zajištění dlouhodobé klimatické stability a energetické bezpečnosti.  Mezi naše zakládající podporovatele patří ČEZ, Komerční banka, ŠKODA AUTO, PwC, České dráhy, Malfini, E.ON, BNP Paribas, IKEA, SIKO a další, kteří se zúčastní slavnostního podpisu prohlášení RETHINK, v němž se zavazují ke zmírňování dopadů změny klimatu a k adaptaci na ni.  

Zahájení Projektu RETHINK, které se časově shoduje s polovinou předsednictví České republiky v Radě EU, je důležitou příležitostí, aby hlas českého byznysu sdělil vládě i občanům, že firmy seriózně pomáhají přinášet řešení a podporují vhodná opatření pro boj s klimatickými výzvami a s cílem větší odolnosti (resilience) vůči nedostatku či narušení dodávek energie.

Partneři akce

K této akci nemáme zatím žádné prezentace.

K této akci nemáme zatím žádné fotografie.

K této akci nemáme zatím žádné související tiskové zprávy.

K této akci nemáme zatím žádná související stanoviska.

Zajímá vás téma
Zelená města (Green Cities)?