Kulatý stůl ARI: ÚSPĚŠNÉ ŽELEZNIČNÍ PROJEKTY VELKÉ BRITÁNIE

Základní informace

Popis

Kulatý stůl, který pořádá Britská ambasáda v Praze a Asociace pro rozvoj infrastruktury ve spolupráci s ministerstvem dopravy ČR, se uskuteční v úterý 24. března 2015 od 8:30 v prostorách ministerstva dopravy ČR za účasti ministra dopravy ČR, Dana Ťoka, širšího vedení MDČR, britské ambasadorky Jan Thompson a britských expertů.

Cílem kulatého stolu je inspirovat úspěšnými zahraničními projekty, zkušenostmi expertů z Velké Británie a zprostředkovat diskuzi a výměnu informací mezi britskými a českými odborníky z rezortu dopravy.

V příloze naleznete návrh programu (zatím pouze v anglickém jazyce). Kulatý stůl je rozdělen na 3 bloky; 1. blok: představení vybraných zahraničních projektů a 2. a 3. blok, které jsou věnovány diskuzi o výzvách ČR v oblasti železniční infrastruktury. Jmenovitě (i) záměru nového železničního spojení centra Prahy, letiště Václava Havla a města Kladna a (ii) strategii budování vysoko-rychlostních železničních tratí v ČR.

Kulatý stůl je pouze pro členy ARI, odborníky státní správy, rezortu dopravy a pozvané hosty. Kapacita prostor je limitovaná, proto Vás žádáme o včasnou registraci

Jazyk: Anglický (simultánní překlad do češtiny)

Kapacita (110 účastníků) je již vyčerpána.

Datum konání
24/03 2015 08:30 - 24/03 2015 13:30
Místo konání
Ministerstvo dopravy ČR, Nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Praha 1
Program

PPP1 PPP2

Dokumentace

Prezentace
Dokumenty

Registrace

Tato akce je již plně obsazena.