FÓRUM ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2017

Základní informace

Popis

Fórum českého stavebnictví 2017 bude diskutovat cestu ze stávajícího marasmu

Oborová konference Fórum českého stavebnictví vstupuje do 13. ročníku a stávající mizerná tržní situace napovídá, že by to mohl být ročník vskutku „smolný“ a veskrze negativní. Plný zklamání nad tím, že navzdory všeobecné hospodářské konjunktuře se náš obor propadá dvouciferným tempem.

Organizátoři Fóra – Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, společnost Blue Events a strategický partner Deloitte – se však rozhodli touto cestou nejít. Nechtějí také ze třináctky dělat šťastné číslo nějakým laciným trikem, chtějí být věcní a konstruktivní. Jejich ambicí je připravit odbornou událost, která bude v prvé řadě platformou pro hledání lepší budoucnosti pro stavebnictví. Pozvali proto řadu klíčových osobností k zásadní diskusi o tom, kterou cestu na stávající křižovatce zvolit. V prvé řadě jde o politiky – reprezentanty rozhodujících stran, kteří by měli říci jasné a závazné slovo, jak chtějí stavebnictví po parlamentních volbách 2017 podporovat.

Neméně důležitá však bude i druhá část diskuse – v té bude věnována pozornost tomu, zda a jak mohou naše stagnující odvětví rozhýbat moderní technologie, materiály a inovativní přístupy. Chceme, aby se po našem fóru slovo Stavebnictví 4.0 pevně usadilo nejen v našem slovníku, ale též v našich strategiích a implementačních plánech.

Více informací a registrace na: www.construction21.cz

Datum konání
07/03 2017 09:00 - 07/03 2017 16:30
Místo konání
Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9
Program

1

Dokumentace

Prezentace
Není k dispozici
Dokumenty
Není k dispozici

Registrace

Online rezervace nejsou k dispozici pro tuto událost.