Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o aktivitách ARI a dění ve veřejné infrastruktuře nejen v ČR.

O asociaci

ARI je think-tank pro veřejnou infrastrukturu ČR. Sjednocuje a prosazuje dobrou mezinárodní praxi.

Výhody členství

Akce

CEE Sustainable Finance Summit

CEE Summit udržitelných financí je zpět a tentokrát toho nabídne mnohem více!

Po loňském úspěchu, kdy se online summitu zúčastnilo 74 řečníků z různých odvětví, se i letos můžete těšit na pětidenní konferenci s odborníky například z oblasti bankovnictví, energetiky či financí. Konference se bude konat v hybridní formě, a to osobně pro užší společnost v hotelu Augustine na Malé Straně a pro veřejnost bude vysílána živě online.

Zajímáte se o téma udržitelných financí a chtěli byste získat nové informace z této oblasti? Zaregistrujte se: https://www.ceesummit.org/

ARI je partnerem tohoto summitu.

CEE Sustainable Finance Summit je jedinou rozsáhlou akcí zaměřenou na udržitelné finance a udržitelnost v podnikání. Jejím cílem je podnítit diskusi o udržitelném financování a příležitostech, které nabízí pro střední a východní Evropu. Představuje jedinečnou příležitost pro zúčastněné strany v regionu získat větší přehled o tématech udržitelného financování, sdílet znalosti a získat podporu pro výzvy, kterým čelí.

Summit pořádají podobně smýšlející organizace z regionu a zvou na něj vedoucí pracovníky s rozhodovací pravomocí ze soukromého sektoru, z oblasti financí, tvorby politik a odborníky z různých oblastí, aby se zapojili do diskuse o tom, jak uvolnit potenciál udržitelného financování. Online verze summitu v roce 2021 zaznamenala více než 1000 registrací, což svědčí o rostoucím zájmu o témata udržitelnosti.

Tento summit slouží také jako prostor pro navazování kontaktů a výměnu zkušeností mezi jednotlivými zeměmi regionu.

Kromě toho summit představuje osvědčené postupy v oblasti podnikání a financí a nabízí přístup k jedinečnému souboru odborníků a profesionálů, kteří pracují na Zelené dohodě EU, balíčku Fit for 55, agendě udržitelného financování (taxonomie EU, SFDR, CSRD a standardech pro zelené dluhopisy).

Summit se letos koná hybridní formou. CEE Sustainable Finance Summit se koná v hotelu Augustine v Praze. Osobní účast je omezena pouze na pozvané hosty a naše partnery. Program se stále reviduje a může se změnit.

K této akci nemáme zatím žádná videa.

K této akci nemáme zatím žádné prezentace.

K této akci nemáme zatím žádné fotografie.

K této akci nemáme zatím žádné související zprávy.

K této akci nemáme zatím žádné související tiskové zprávy.

K této akci nemáme zatím žádná související stanoviska.

Zajímá vás téma
Zelená města (Green Cities)?