BIM DAY 2017

Základní informace

Popis
Jste připraveni na BIM revoluci? BIM Revoluce je tady! Revoluce nebo evoluce? Stavebnictví 4.0. Takové proaktivní až provokativní byly podtituly předchozích výročních konferencí BIM DAY. Důvod to mělo prostý, zaujmout pozornost, protože metoda BIM si z podstaty své věci naši pozornost zaslouží.
V nejbližších dnech má na vládní úrovni padnout rozhodnutí, které by mohlo akcelerovat přípravy na využívání metody BIM v českém stavebnictví. Pokud dá vláda ČR metodice BIM zelenou, bude se to významně týkat veřejných zakázek a významně se zrychlí proces standardizace jednotlivých částí metody BIM. Pokud BIM stávající vládou prozatím schválen nebude, věřme, že to nebude nadlouho, protože BIM nelze zastavit. BIM na různých úrovních je postupně zaváděn v celé řadě projektů a jejich počet bude neustále stoupat. BIM totiž není vzdálenou budoucností, ale realitou všedních dnů! Právě o tom, jak se určité části BIM daří implementovat, budou diskutovat účastníci výroční konference BIM DAY 2017, jejímž podtitulem je skutečné využívání a sdílení zkušeností.
Formát konference bude zaměřen na aktivní diskusi mezi přednášejícími a účastníky konference. Přijďte se i Vy inspirovat příklady z praxe a zeptat se na otázky, které Vás v souvislosti s BIM zajímají.

Z dlouhodobého hlediska lze Informační modelování staveb (BIM) jednoznačně vnímat jako jeden ze základních pilířů Stavebnictví 4.0. Zvládnutí metody BIM je předpokladem zavádění inovací do stavebnictví a jeho celkové digitalizace. Přijďte se se i vy přesvědčit, že BIM v ČR míří správným směrem!

Více informací na: http://www.czbim.org
Datum konání
12/10 2017 09:00 - 12/10 2017 16:00
Místo konání
Národní technická knihovna v Praze, Technická 6, Praha 6
Program

BIM program

Dokumentace

Prezentace
Není k dispozici
Dokumenty
Není k dispozici

Registrace

Online rezervace nejsou k dispozici pro tuto událost.