Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o aktivitách ARI a dění ve veřejné infrastruktuře nejen v ČR.

O asociaci

ARI je think-tank pro veřejnou infrastrukturu ČR. Sjednocuje a prosazuje dobrou mezinárodní praxi.

Výhody členství

Akce

ARI: Národní konference o české infrastruktuře 2014 II.

Změny k lepšímu – inspirace v osvědčené mezinárodní dobré praxi“ je podtext druhé části Národní konference o české infrastruktuře 2014, která se uskuteční ve středu 10. prosince 2014 v České národní bance. Povzbuzeni úspěchem dubnové premiéry, připravili jsme podzimní část, jejíž cílem bude zhodnotit, kam se rezorty odpovědné za veřejné zadávání a dopravu dostaly v naplňování svých vizí.

Proběhne diskuze se zástupci MMR a EBRD o principech zadávání a hodnocení infrastrukturních zakázek, budeme se věnovat probíhající iniciativě narovnání obchodních podmínek na vyvážené mezinárodní standardy FIDIC, bude představena ambice zadávání metodou Design-Build a stav přípravy zákona o liniových dopravních stavbách. ARI představí nově formulovanou Cestovní mapu změn 2015, která má napomoci věcné diskuzi na odborné a politické úrovni, o nastavení prostředí veřejného zadávání a efektivního rozvoje veřejné infrastruktury.

ARI touto konferencí pokračuje v tradici otevřené diskuze politických a odborných elit, zástupců investorských organizací a soukromých dodavatelů – členů ARI a jejich partnerů, nad výzvami v oblasti veřejné infrastruktury a způsobech jejich řešení. Účastníci vyjádří svůj názor a zhodnotí, zda vývoj a činnost státu za posledních šest měsíců naplnila své vize a vzbuzená očekávání.

On-line registraci a podmínky přihlášení a naleznete na: www.infrakon.cz/registrace. Členům ARI bude poskytnut kód pro výhodnější cenu.

K této akci nemáme zatím žádná videa.

K této akci nemáme zatím žádné prezentace.

K této akci nemáme zatím žádné související zprávy.

K této akci nemáme zatím žádné související tiskové zprávy.

K této akci nemáme zatím žádná související stanoviska.

Zajímá vás téma
PPP pro veřejnou infrastrukturu?